jaką restaurację wybrać na randkęPoznajesz osobę, która przyprawia Cię o szybsze bicie serca, a może chcesz przerwać rutynę w związku albo zrobić niespodziankę ukochanej osobie z okazji zbliżającej się rocznicy, urodzin albo po prostu bez okazji? Nic prostszego, niby banalne, ale zawsze na czasie, w dodatku miłe, co? Randka w restauracji!

Przede wszystkim rozeznanie

Decydując się na randkę w restauracji chcesz, aby miała ona niepowtarzalny klimat, żeby można było popatrzeć sobie w oczka, spokojnie porozmawiać i oczywiście liczysz na dobry posiłek. Przede wszystkim wybierając się do restauracji zwróć uwagę na to czy w lokalu nie puszczają zbyt głośnej muzyki, przecież nie będziecie tam przekrzykiwać się. Jeżeli liczysz na odrobinę prywatności zwróć uwagę na rozstaw stolików oraz zachowanie obsługi. Nie chcesz przecież,  aby siedzący nieopodal goście zagłuszali Waszą rozmowę, a kelner podchodził co chwilę pytając czy podać coś jeszcze. Wybierając się na romantyczną kolację weź pod uwagę ceny i postaw na lokal, na który Cię stać, zawsze zrobisz lepsze wrażenie płacąc za wszystko niż oznajmiając po posiłku zrzutkę na rachunek. Również bardzo ważnym czynnikiem jest oświetlenie, nie może być zbyt ciemno, bo z patrzenia w oczka nici, ale też nie może być widno jak w barze mlecznym czy na stołówce.

Wszystko ustalone – do dzieła

Kiedy zapoznasz się z lokalną ofertą zadbaj również o oprawę. Uwzględnij w planie randki jakiś spacer, deser lub jakieś atrakcje, dla kobiety warto postarać się o jakiegoś kwiatka. Innymi słowy spraw, aby dzień ten był oderwaniem od szarej codzienności i na długi czas utknął w pamięci osoby, którą zapraszasz. Dobra restauracja na randkę, to wbrew pozorom nie taki trudny temat. Na pewno uda się zorganizować wspaniały wieczór.

Dobra restauracja na randkę w Gdańsku – którą wybrać?