impreza firmowaPraca to nie wszystko, owszem, zabiera nam co najmniej 1/3 z naszego każdego dnia, ale należy pamiętać o tym, że siła zespołu tkwi w jego integracji. Idąc tym tropem coraz częściej spotykamy się ze zleceniem zorganizowania imprezy firmowej. Niekiedy jest to spotkanie bez żadnego większego powodu do świętowania, ale zdarza się tak, że w lokalu odbywa się przyjęcie z okazji rocznicy działalności, sukcesów firmy, awansu któregoś z pracowników, urodzin szefa. Mogą być różne okazje.

Wywiad i kontakt

Warto jest zapoznać się z opiniami znajomych, którzy organizowali tego typu imprezy bądź w nich uczestniczyli. Dobrze jest wcześniej wybrać się na spotkanie z osobą, która będzie odpowiedzialna za organizację eventu. Rozmowa telefoniczna nie zawsze daje satysfakcje klientowi. Można wtedy przedstawić swoje oczekiwania, wysłuchać propozycji, tak aby przyjęcie wspominano jeszcze przez długie miesiące na firmowych korytarzach. Wszelkie atrakcje powinny być z góry zaplanowane, aczkolwiek podczas dobrej zabawy nie wszystko musi pójść zgodnie z planem. Dobra restauracja, to taka, w której personel potrafi szybko dostosować się do aktualnie panujących warunków.

Atrakcje

Opiekun, manager lub inna osoba odpowiedzialna za nadzór imprezy powinna być elastyczna, dynamiczna oraz kreatywna. W zależności od danej branży każda firma może mieć różne oczekiwania względem zapewnionych atrakcji. Dla jednych wystarczające będzie jeżeli imprezę poprowadzi DJ, inni będą oczekiwali stworzenia kasyna, jeszcze ktoś inny będzie chciał urządzić wieczorek z tarotem czy wróżbami. Różne są gusta oraz okoliczności spotkań. Ważne jest, aby szczerze przedstawić swoje propozycje, a my dostosujemy to do naszych warunków albo przedstawimy własną ofertę. Nie jest wcale taką łatwą sztuką znaleźć dobre miejsce na imprezę firmową, ale korzystając z naszych usług powinni być Państwo usatysfakcjonowani.

Dobre miejsce na imprezę firmową